Ozdobne nogi do mebli

Manufaktura Daj Mi Nogę, oferuje niepowtarzalne i niezwykle oryginalne drewniane nóżki do mebli. Warto zaznaczyć, że produkty są dziełem wyłącznie rąk ludzkich –  do ich produkcji nie są wykorzystywane żadne maszyny, co pozwala na bieżące kontrolowanie jakości oferowanych usług.

Tylko własnoręcznie wytwarzane produkty są gwarancją wyjątkowości i oryginalności, połączonej z najwyższą klasą wykonania. Na co dzień pracownicy wkładają całe swoje serce, aby każdy produkt był dopracowany nawet w najmniejszym detalu. Produkty od Daj Mi Nogę są zatem kwintesencją precyzji i dokładności, która w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że masowa produkcja w zakładach przemysłowych jest szkodliwa dla środowiska, a produkty wytwarzane w taki sposób zazwyczaj charakteryzują się niską klasą wykonania. Warto zatem wspierać małe manufaktury, które proponują oryginalne i przede wszystkim najwyższej jakości rozwiązania, dobre dla nas i naszej planety. 

 

NOGI

DAJ MI NOGĘ NR 003 DAJ MI NOGĘ NR 003
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 004 DAJ MI NOGĘ NR 004
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 005 DAJ MI NOGĘ NR 005
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 006 DAJ MI NOGĘ NR 006
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 007 DAJ MI NOGĘ NR 007
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 008 DAJ MI NOGĘ NR 008
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 009 DAJ MI NOGĘ NR 009
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 010 DAJ MI NOGĘ NR 010
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 011 DAJ MI NOGĘ NR 011
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 012 DAJ MI NOGĘ NR 012
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 70,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 013 DAJ MI NOGĘ NR 013
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 014 DAJ MI NOGĘ NR 014
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 015 DAJ MI NOGĘ NR 015
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 016 DAJ MI NOGĘ NR 016
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 70,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 017 DAJ MI NOGĘ NR 017
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 018 DAJ MI NOGĘ NR 018
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 019 DAJ MI NOGĘ NR 019
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 020 DAJ MI NOGĘ NR 020
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 021 DAJ MI NOGĘ NR 021
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
DAJ MI NOGĘ NR 022 DAJ MI NOGĘ NR 022
Producent: DAJ MI NOGĘ
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej

Drewniane nóżki do mebli

Manufaktura daj mi nogę, proponuje drewniane nóżki do mebli, które wytwarzane są w krótkich, pojedynczych seriach. Każda z propozycji jest wyjątkowa i niezwykle pomysłowa - co zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują czegoś niekonwencjonalnego.

Nóżki do szafy, fotela i komody 

Daj mi nogę, mimo własnoręcznej produkcji o niskich nakładach, oferuje szeroki wybór produktów – drewniane nóżki do mebli rozpoczyna model 003, a kończy seria o numerze 069. Wszystkie z propozycji wyróżniają się pomysłowymi wzorami – ich design jest naprawdę bardzo oryginalny i ciekawy.

Nóżki drewniane kompatybilne są z każdym rodzajem mebli, bez względu na producenta.

Produkty oferowane są w różnej wysokości – 150 mm lub 170 mm. Zarówno niższe, jak i wyższe modele doskonale sprawdzą się jako drewniane nóżki do komody, nóżki do szafy, a także jako nóżki do fotela – wybór wysokości nóżek uzależniony jest wyłącznie od inwencji twórczej i indywidualnych preferencji każdego z klientów. Produkty od Daj Mi Nogę są bardzo uniwersalne - modele nie są dedykowane do konkretnego rodzaju mebli, dlatego klienci powinni kierować się przede wszystkim ogólnym designem i stylem poszczególnej serii. 

Nóżki do fotela

Chcąc urozmaicić aranżację swojego domu lub mieszkania, warto zwrócić uwagę na element, jakim są nóżki do fotela. Odpowiedni dobór nóżek do fotela jest ważny ze względu na kompatybilność i ogólną prezencję przedstawianą domownikom i gościom. 

Fotel uszak króluje w polskich domach. Ten specyficzny model fotelu charakteryzuje się dystyngowanym wyglądem oraz wygodą użytkowania. Zazwyczaj zestawia się go z podnóżkiem lub pufem, jednak jeszcze lepiej prezentuje się z dobrze dobranymi nóżkami do fotela

Jakie nóżki pasują do fotela? 

W klasycznej wersji sprawdzą się krótsze, proste o drewnianym wykończeniu, lecz uroku dodadzą fotelowi także długie nogi, które wysmuklają jego sylwetkę i nadają mu lżejszego, bardziej wykwintnego wyglądu. Długie nóżki do fotela zaleca się zwłaszcza do mniejszych pomieszczeń salonowych. Postawiony w narożniku będzie się wyróżniał i jednocześnie nie przytłaczał pomieszczenia. 

Wysokość nóżki do fotela może wpływać na indywidualne poczucie komfortu, dlatego warto zdecydować się na taki rozmiar, który jest nam znany i lubiany. Nowe nóżki fotelowe są także świetnym sposobem na nadanie meblowi drugiego życia, odnowienie go. Połączenie nowoczesności z estetyką vintage to ostatni trend mody w dziale aranżacji wnętrz.

Nóżki do szafki

Nóżki do szafki świetnie podkreślają design mebla, a także jego kształt i kolorystykę. Nasze nóżki do szafek dzięki swojej uniwersalności pasują do każdego mebla, nadają wnętrzu harmonijnego, wyważonego wyglądu.

Nóżki do szafek powinny zostać wybrane po przeanalizowaniu aranżacji pomieszczenia oraz stylistyki samej szafki. Oprócz aspektów wizualnych powinno się również wziąć pod uwagę te techniczne. Dzięki nóżkom drewnianym mebel może być przesuwany po podłodze, bez obawy o zarysowanie czy zadrapanie powierzchni. Wielkość oraz wysokość nóżki do szafek może mieć znaczenie w kontekście odpowiedniego wyważenia szafki. Powinny nadawać odpowiedni balans oraz równowagę. 

Znaczenie ma także materiał, z jakiego szafka została wykonana. Metal, drewno, plastik czy stopy miedzi – wszystkie te materiały powinny być wzięte pod uwagę przy wyborze nóżek do szafek. Połączenie obu elementów nie powinno się ze sobą „gryźć”, a raczej tworzyć udane powiązanie. 

Dekoracyjne nóżki do szafek kuchennych

Zastosowanie nóżek do szafek jest naprawdę szerokie, jednak najczęściej spotyka się je przy szafkach kuchennych. Najlepiej sprawdzają się w tym przypadku nóżki krótkie lub regulowane, które nadają ciekawego i jednocześnie funkcjonalnego akcentu. Nóżki do szafek powinny zostać dobrane indywidualnie, pod konkretny wystrój wnętrza.

Drewniane nogi do mebli w każdym stylu

występują zarówno w eleganckich, klasycznych i stonowanych wzorach – do takich można zaliczyć serię, w których jasny kolor drewna łączy się z bielą, srebrem, złotem, czernią, jak również kolorem miedzianym lub bordowym. Oprócz tego wiele produktów wyróżnia się chwytającymi za oko wzorami, łączącymi wiele barw – do takich można zaliczyć np. serię o numerze 012, 016, 036, 037, 038, 044, jak i 049-055, 066, 067.

Drewniane nogi do mebli na zamówienie

Daj Mi Nogę, oferuje również możliwość indywidualnej personalizacji produktów, gdzie każdy klient może stworzyć nóżki wedle własnego gustu i potrzeb – wówczas należy wypełnić formularz, podając w nim dowolną kombinację kolorystyczną z dostępnej palety barw. Czas realizacji spersonalizowanego zamówienia wynosi 14 dni. Ręcznie wytwarzane drewniane nogi do mebli to niezastąpiony element dekoracyjny w każdym mieszkaniu. Niepowtarzalne komplety dają możliwość stworzenia wspaniałej aranżacji, która zachwyci wszystkich – zarówno domowników, jak i gości. 

Warto zaznaczyć, że montaż nóżek jest niezwykle prosty i nie sprawi nikomu najmniejszych problemów. Manufaktura oferuje produkty instalowane na uniwersalne płytki mocujące lub śruby M8 – to właśnie dzięki temu nóżki kompatybilne są ze wszystkimi rodzajami mebli, niezależnie od producenta. 

FAQ - najczęsciej zadawane pytania dotyczące nóżek meblowych drewnianych

1. Z wykonane są nóżki meblowe?

Nasze nogi meblowe są drewniane. Wykonujemy je z najwyższej jakości drewna, co zapewnia im trwałość oraz niezwykłą wytrzymałość. Drewniane nóżki do mebli wykonywane są bez użycia żadnych maszyn, wszystko wykonujemy własnoręcznie. Priorytetem jest dla nas jakość naszych produktów, dlatego podchodzimy do procesu produkcji z niezwykłą starannością, a oferowane przez nas nogi drewniane są dopracowane w każdym detalu.

2. Czym malowane są nogi drewniane?

Do malowania nóżek meblowych drewnianych używamy farb ze wszystkimi niezbędnymi certyfikatami, dzięki czemu są one bezpieczne dla zdrowia oraz są odporne na ścieranie. Warto również dodać, iż wszystkie nogi drewniane są malowane własnoręcznie.

3. Czy można kupić nóżki meblowe drewniane hurtowo?

Daj Mi Nogę, jest kameralną manufakturą, gdzie drewniane nogi do mebli tworzone są za pomocą ludzkich rąk. Aby zamówić drewniane nogi do mebli w ilości hurtowej, zapraszamy do osobistego kontaktu w celu omówienia szczegółów.  

4. Do jakich mebli pasują nogi drewniane?

Produkowane przez nas nogi drewniane są kompatybilne z większością mebli. Ich montaż jest bardzo prosty, przez co są to produkty uniwersalne. Zapewniamy szeroki wybór wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy z naszych Klientów znajdzie odpowiednie drewniane nóżki do mebli zgodne ze swoimi preferencjami. 

5. Czy wszystkie drewniane nóżki do mebli są dostępne od ręki?

Drewniane nóżki do mebli są produkowane przez nas ręcznie na zamówienie. Umożliwia to wybór dowolnej modyfikacji kolorystycznej przez klienta. Czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni.

6. Jaką wysokość drewnianej nogi do komody wybrać?

Wybór odpowiednich nóżek do mebli drewnianych zależy od preferencji Klienta. W swojej ofercie posiadamy drewniane nogi do mebli w 2 wysokościach: 150 i 170 mm. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl