O nas

DAJ MI NOGĘ – manufaktura wyjątkowych nóżek meblowych.

Daj Mi Nogę to unikalna manufaktura specjalizująca się w produkcji wyjątkowych i niepowtarzalnych nóżek meblowych. Firma w pierwszej kolejności przywiązuje wagę do jakości wykonania, przez co oferowane usługi stoją na najwyższym poziomie. Każdy produkt wytwarzany i malowany jest ręcznie z zachowaniem należytej staranności. Nóżki meblowe powstają w krótkich seriach, w przeciwieństwie do produktów oferowanych w innych sklepach. Daj Mi Nogę, tworzy niepowtarzalne komplety, dzięki którym możliwe jest stworzenie zaskakującej i niezwykle oryginalnej aranżacji wnętrz.

Oferujemy szeroki wybór produktów. W sklepie internetowym dostępnych jest wiele modeli, a każdy z nich wyróżnia się ciekawym wzorem i kolorem. Nietuzinkowy styl i wykonanie produktów sprawia, że stanowią one nieodłączny element ozdobny niemalże każdego mieszkania. Nóżki meblowe doskonale komponują się we wszystkich wnętrzach, tworząc harmonijny i spójny koncept. Dzięki nim meble zyskują swoisty, niepowtarzalny charakter, który ma niezwykle pozytywne przełożenie na całościowy wygląd i aranżację danego mieszkania.

Daj Mi Nogę, oferuje nóżki meblowe, które kompatybilne są niemalże ze wszystkimi meblami. Montaż produktów odbywa się w bardzo prosty i szybki sposób – każda osoba poradzi sobie z wykonaniem tego zadania.

Daj Mi Nogę, to firma tworzona z pasją i zamiłowaniem do tworzenia wyjątkowych produktów. Manufaktura oferuje również indywidualne projekty, w których każdy z klientów ma możliwość zamówienia produktów idealnie dopasowanych do swoich potrzeb.

Gwarantujemy terminowe wykonanie, a każdy z produktów będzie cieszył oko przez długie lata!

Masz jakiekolwiek sugestie czy pomysły dotyczące naszych nóżek? Podziel się nimi za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, pod adresem email biuro@dajminoge.pl lub telefonicznie pod numerem 794 151 958.

 

Serdecznie zapraszamy!

PAULINA & ŁUKASZ
DAJ MI NOGĘ - drewniane nogi do mebli

 

Sklep internetowy DAJ MI NOGĘ  jest własnością  White Around Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, z siedzibą w Warszawie, Żupnicza 20/54, 03-821. Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla M. St. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000356225. REGON: 142377430.  NIP: 822 23 11 472.Kapitał zakładowy: 3000 pln ( trzy tysiące złotych ). Nr rachunku bankowego: PEKAO SA  41 1240 1095 1111 0010 3237 0356.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl