kontakt

DAJ MI NOGĘ – manufaktura wyjątkowych nóżek meblowych

DAJ MI NOGĘ to unikalna manufaktura specjalizująca się w produkcji wyjątkowych i niepowtarzalnych nóżek meblowych.  Przywiązujemy ogromną wagę do  unikalności i jakości wykonania, przez co oferowane przez produkty stoją na najwyższym poziomie. Każdy produkt jest malowany ręcznie, z zachowaniem należytej staranności. Nóżki meblowe powstają w krótkich seriach, w przeciwieństwie do produktów oferowanych w innych sklepach. W DAJ MI NOGĘ, tworzymy niepowtarzalne wzory, dzięki którym możliwe jest stworzenie zaskakującej i niezwykle oryginalnej aranżacji wnętrza.

W sklepie internetowym dostępnych jest wiele modeli, a każdy z nich wyróżnia się ciekawym wzorem i kolorem. Nietuzinkowy styl i wykonanie produktów sprawia, że stanowią one nieodłączny element ozdobny każdego mieszkania. Nóżki meblowe doskonale komponują się we wszystkich wnętrzach. Dzięki nim meble zyskują swoisty, niepowtarzalny charakter, który pozytywnie wpływa na wygląd i aranżację całego mieszkania.

DAJ MI NOGĘ, oferuje nóżki meblowe, które kompatybilne są ze wszystkimi meblami. Montaż produktów odbywa się w bardzo prosty i szybki sposób – każda osoba poradzi sobie z wykonaniem tego zadania.

DAJ MI NOGĘ, to firma tworzona z pasją i zamiłowaniem do tworzenia wyjątkowych przedmiotów. Realizujemy również indywidualne projekty, w których każdy z klientów ma możliwość zamówienia produktów idealnie dopasowanych do swoich potrzeb.

Gwarantujemy terminowe wykonanie, a każdy z produktów będzie cieszył oko przez długie lata!

Masz jakiekolwiek sugestie czy pomysły dotyczące naszych nóżek? Podziel się nimi za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, pod adresem email biuro@dajminoge.pl lub telefonicznie pod numerem 794 151 958.

 

Serdecznie zapraszamy!

PAULINA & ŁUKASZ

 

 

Sklep internetowy DAJ MI NOGĘ  jest własnością  White Around Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, z siedzibą w Warszawie, Żupnicza 20/54, 03-821. Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla M. St. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000356225. REGON: 142377430.  NIP: 822 23 11 472.Kapitał zakładowy: 3000 pln ( trzy tysiące złotych ). Nr rachunku bankowego: PEKAO SA  41 1240 1095 1111 0010 3237 0356.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl