O NAS


DAJ MI NOGĘ – manufaktura wyjątkowych nóżek meblowych

Robione i malowane ręcznie, powstające w krótkich seriach, drewniane nóżki, dzięki którym w kilka chwil odmienisz swoje meble i wnętrza. Każdy komplet jest niepowtarzalny, co potwierdza nasz dajminogowy certyfikat!

W naszej szerokiej gamie modeli, wzorów i kolorów z łatwością znajdziesz model, który Twojemu fotelowi, sofie czy komodzie nada niepowtarzalny charakter i uczyni z nich prawdziwą ozdobę wnętrza. A jeśli wymarzyłeś sobie własny projekt nóżek, chętnie podejmiemy się realizacji Twojego pomysłu – nawet najbardziej niestandardowego.

Montaż naszych nóżek jest tak prosty i szybki, że z łatwością sobie z nim poradzisz. Odkryj w sobie “złotą rączkę” i samodzielnie odmień swoje meble. Do wyboru są dwa rodzaje mocowań – uniwersalne płytki mocujące oraz śruby M8. Śruby są kompatybilne z większością mebli (m. in. z produktami IKEA), ale jeśli Twój mebel nie ma uprzednio nawierconych otworów lub ma inne – zastosuj uniwersalną płytkę. Pozwala ona na montaż nóżek nawet przy takich meblach, które ich wcześniej nie miały.

Masz jakiekolwiek sugestie czy pomysły dotyczące naszych nóżek? Podziel się nimi za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego …..- najciekawsze nagrodzimy rabatami na zakupy!